Menu
header photo

Modne Stroje

Najlepsze stroje 2016

Stroje kąpielowe w wyszczuplających kolorach i wzorach

Stroje dwuczęściowe

September 16, 2016

Jeśli masz chłopięcą sylwetkę i sportowe kształty, możesz mieć niekiedy problem ze znalezieniem idealnego stroju kąpielowego. Dobrym pomysłem będzie wtedy monokini z wycięciami, które stworzę iluzję figury klepsydry. Jeśli natomiast chcesz wybrać bikini, zwróć uwagę na to, by miały odpowiednio wymodelowane miseczki, wtedy Twój biust będzie wyglądał idealnie. Możesz wybrać też strój kąpielowy z odpowiednimi miseczkami, ramiączkami wiązanymi z tyłu i wyżej kończącymi się majtkami, wtedy oszukasz wszystkich i będą myśleć, że masz naturalne krągłości. Jeśli zaś masz figurę plus-size, również znajdziesz coś dla siebie. Całe wzory mogą nadać Twojej figurze idealnego kształtu. Należy szukać miękkich biustonoszy i szerszych ramiączek, dla lepszego podtrzymania biustu.

Read more...

View older posts »

Strój kąpielowy do uprawiania sportu

Sporty wodne takie jak aqua aerobik, pływanie, piłka wodna czy gimnastyka w wodzie wymagają zakupu odpowiedniego stroju kąpielowego. Czy modne stroje kąpielowe okażą się zatem dobrym wyborem? Gdzie szukać tego typu odzieży, by być z niej w końcowym efekcie zadowolonym?

 

Jeżeli chodzi o panów to nie mają oni z reguły żadnych problemów z wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego do uprawiania jakiegokolwiek sportu wodnego. Najczęściej są to po prostu slipy lub specjalne bokserki w formie kąpielowej. Jeżeli natomiast chodzi o panie to w ich przypadku wybór odpowiedniego stroju ma zdecydowanie większe znacznie. Na pewno nie warto decydować się tylko i wyłącznie na modne stroje kąpielowe.

 

 

Jeżeli chodzi o sporty wodne, to ważne jest zwrócenie uwagi na wiele innych szczegółów, które będą miały znaczenie podczas uprawiania sportów. Moda ma w tym wypadku drugorzędne znaczenie, choć nie można oczywiście powiedzieć, że nie jest ona ważna. Dla wielu pań istotne będzie połączenie tych dwóch elementów razem. Strój kąpielowy sportowy powinien przede wszystkim być na tyle wygodny, by nie krępował ruchów i nie wrzynał się w ciało.

 

Musi również skutecznie podtrzymywać biust, dlatego ważne są odpowiednie podszewki.

Najczęściej stroje kąpielowe sportowe to stroje jednoczęściowe, ponieważ właśnie takie są dla wielu kobiet najwygodniejsze. Znajdą się jednak i takie panie dla których to właśnie dwuczęściowe modne stroje kąpielowe okażą się najlepszym wyborem. Najważniejsze jest to, by wybrać strój dopasowany do konkretnego rodzaju sportu.