Menu
header photo

Modne Stroje

Najlepsze stroje 2016

Strój kąpielowy do uprawiania sportu

Sporty wodne takie jak aqua aerobik, pływanie, piłka wodna czy gimnastyka w wodzie wymagają zakupu odpowiedniego stroju kąpielowego. Czy modne stroje kąpielowe okażą się zatem dobrym wyborem? Gdzie szukać tego typu odzieży, by być z niej w końcowym efekcie zadowolonym?

 

Jeżeli chodzi o panów to nie mają oni z reguły żadnych problemów z wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego do uprawiania jakiegokolwiek sportu wodnego. Najczęściej są to po prostu slipy lub specjalne bokserki w formie kąpielowej. Jeżeli natomiast chodzi o panie to w ich przypadku wybór odpowiedniego stroju ma zdecydowanie większe znacznie. Na pewno nie warto decydować się tylko i wyłącznie na modne stroje kąpielowe.

 

 

Jeżeli chodzi o sporty wodne, to ważne jest zwrócenie uwagi na wiele innych szczegółów, które będą miały znaczenie podczas uprawiania sportów. Moda ma w tym wypadku drugorzędne znaczenie, choć nie można oczywiście powiedzieć, że nie jest ona ważna. Dla wielu pań istotne będzie połączenie tych dwóch elementów razem. Strój kąpielowy sportowy powinien przede wszystkim być na tyle wygodny, by nie krępował ruchów i nie wrzynał się w ciało.

 

Musi również skutecznie podtrzymywać biust, dlatego ważne są odpowiednie podszewki.

Najczęściej stroje kąpielowe sportowe to stroje jednoczęściowe, ponieważ właśnie takie są dla wielu kobiet najwygodniejsze. Znajdą się jednak i takie panie dla których to właśnie dwuczęściowe modne stroje kąpielowe okażą się najlepszym wyborem. Najważniejsze jest to, by wybrać strój dopasowany do konkretnego rodzaju sportu.

Najlepszy strój do opalania.

July 28, 2016

Praktycznie każdej dziewczynie zależy na delikatnej, letniej opaleniźnie. Dla uzyskania idealnego, wcześniej zamierzonego efektu, większość dziewczyn jest w stanie poświęcić się i leżakować na plaży w pełnym słońcu przez kilka godzin dziennie. Tymczasem równie atrakcyjny efekt letniej opalenizny można uzyskać pozostając w ruchu, kapiąc się lub bawiąc się na plaży. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni strój kąpielowy, który zapewni dużą swobodę ruchu, a jednocześnie odsłoni maksymalnie dużą powierzchnię ciała. Pamiętać należy tylko o jednym, strój jednoczęściowy to kiepski wybór, jeśli zależy Ci na uzyskaniu efektu równomiernej opalenizny. Do opalania bezapelacyjnie lepszym rozwiązaniem jest dwuczęściowy strój kąpielowy, przede wszystkim klasyczne bikini.

 

 

Na rynku znajdziesz wiele różnych modeli bikini, ale nie każde z nich nadaje się do opalania. Jeśli Twoim zamiarem jest równomierne opalenie pleców, klatki piersiowej i brzucha, w zasadzie odpadają wszelkie wersje strojów typu tankini – to bikini w formie koszulki, która prócz biustu zasłania również brzuch i plecy. Przy opalaniu można natomiast korzystać z wracających do łask bikini typu bandeau, które wiązane są na plecach, dzięki czemu opalenizna na ramionach będzie wyjątkowo równomierna. Ciekawą opcją może być również bikini typu halter, które wiązane jest na szyi lub z tyłu, na plecach, przez co raz można opalać plecy, a raz ramiona, co pozwala uzyskać efekt równomiernej opalenizny nie tylko na ramionach, ale również na plecach. Wiele dziewczyn do opalania wybiera także strój kąpielowy typu balkonetka, jednak w tym przypadku trzeba pamiętać o częstym przesuwaniu ramiączek lub o czasowym rozpinaniu stanika.

 

Go Back

Comment