Menu
header photo

Modne Stroje

Najlepsze stroje 2016

Strój kąpielowy do uprawiania sportu

Sporty wodne takie jak aqua aerobik, pływanie, piłka wodna czy gimnastyka w wodzie wymagają zakupu odpowiedniego stroju kąpielowego. Czy modne stroje kąpielowe okażą się zatem dobrym wyborem? Gdzie szukać tego typu odzieży, by być z niej w końcowym efekcie zadowolonym?

 

Jeżeli chodzi o panów to nie mają oni z reguły żadnych problemów z wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego do uprawiania jakiegokolwiek sportu wodnego. Najczęściej są to po prostu slipy lub specjalne bokserki w formie kąpielowej. Jeżeli natomiast chodzi o panie to w ich przypadku wybór odpowiedniego stroju ma zdecydowanie większe znacznie. Na pewno nie warto decydować się tylko i wyłącznie na modne stroje kąpielowe.

 

 

Jeżeli chodzi o sporty wodne, to ważne jest zwrócenie uwagi na wiele innych szczegółów, które będą miały znaczenie podczas uprawiania sportów. Moda ma w tym wypadku drugorzędne znaczenie, choć nie można oczywiście powiedzieć, że nie jest ona ważna. Dla wielu pań istotne będzie połączenie tych dwóch elementów razem. Strój kąpielowy sportowy powinien przede wszystkim być na tyle wygodny, by nie krępował ruchów i nie wrzynał się w ciało.

 

Musi również skutecznie podtrzymywać biust, dlatego ważne są odpowiednie podszewki.

Najczęściej stroje kąpielowe sportowe to stroje jednoczęściowe, ponieważ właśnie takie są dla wielu kobiet najwygodniejsze. Znajdą się jednak i takie panie dla których to właśnie dwuczęściowe modne stroje kąpielowe okażą się najlepszym wyborem. Najważniejsze jest to, by wybrać strój dopasowany do konkretnego rodzaju sportu.

Stroje dwuczęściowe

September 16, 2016

Jeśli masz chłopięcą sylwetkę i sportowe kształty, możesz mieć niekiedy problem ze znalezieniem idealnego stroju kąpielowego. Dobrym pomysłem będzie wtedy monokini z wycięciami, które stworzę iluzję figury klepsydry. Jeśli natomiast chcesz wybrać bikini, zwróć uwagę na to, by miały odpowiednio wymodelowane miseczki, wtedy Twój biust będzie wyglądał idealnie. Możesz wybrać też strój kąpielowy z odpowiednimi miseczkami, ramiączkami wiązanymi z tyłu i wyżej kończącymi się majtkami, wtedy oszukasz wszystkich i będą myśleć, że masz naturalne krągłości. Jeśli zaś masz figurę plus-size, również znajdziesz coś dla siebie. Całe wzory mogą nadać Twojej figurze idealnego kształtu. Należy szukać miękkich biustonoszy i szerszych ramiączek, dla lepszego podtrzymania biustu.

Możesz też wybrać krój, który będzie trochę dłuższy na biodrach, wtedy też nada Twojej sylwetce odpowiedni wygląd. Ponadto możesz również wybrać strój ze wzorem maskującym brzuszek i z odpowiednimi fiszbinami w biustonoszu, które nadadzą Twojemu biustowi ładny wygląd. Strój kąpielowy z pionowym paskiem i marszczeniami nadadzą dłuższy i szczuplejszy wygląd. Jeśli zaś masz figurę klepsydry, świetnie będziesz wyglądać w niemal każdym stylu, ale pamiętaj, że są kroje, w których będziesz wyglądać szczególnie dobrze. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że strój powinien by odpowiedni dla wieku. Możesz np. wybrać strój jednoczęściowy, który daje złudzenie optyczne oraz oferuje odpowiednie marszczenia.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Możesz też wybrać strój w stylu retro, z odpowiednimi miseczkami, dobrze podtrzymującymi biust. Dobrym wyborem będzie też strój ze wspierającymi fiszbinami i grubymi ramiączkami, utrzymującymi Twój biust w ryzach. Idealny będzie również trzyczęściowy strój kąpielowy, który pozwala Ci samej zdecydować, ile ciała chcesz pokazać. Jeżeli Twoja biodra są szersze, również możesz wybrać odpowiedni strój dla siebie. Minimalizacja bioder jest ważna, ale nie musisz się tym martwić, przy odpowiednim stroju.

Odpowiedni kolor na biodrach, zmniejszy nacisk na nich. Pełna spódnica ukrywa zbyt szerokie biodra, a jednocześnie dodaje kobiecy wygląd. Kostium z wycięciami w kształcie litery A zapewnia maksymalne zasięg i maskuje jednocześnie i biodra i uda. Świetną opcją będzie też strój z wyrazistym czarnym dołem i wzorzystą górą (pionowy wzór wyszczupla). Jeśli masz duży biust, możesz mieć trudności ze znalezieniem czegoś słodkiego i wspierającego biust, ale niektóre stroje mogą być idealne. Marszczony gorset trzyma Twój brzuch, podczas gdy grube ramiączka podtrzymują Twój biust.

 

Warto też wybrać elegancki i jednokolorowy  strój z wbudowanym biustonoszem z fiszbinami. Strój z topem o wysokim cięciu daje pełny zasięg dla większych piersi. Idealne będą też stroje z marszczoną spódnicą i podtrzymującymi fiszbinami z wymienialnymi ramiączkami. Producenci oferują rozmaite stroje kąpielowe na każdą sylwetkę.  

 

Masz naprawdę szeroki wybór. Tak więc, bez względu na to, jaką figurę masz, możesz czuć się naprawdę kobieco i pewna siebie.

 

Go Back

Comment