Menu
header photo

Modne Stroje

Najlepsze stroje 2016

Strój kąpielowy do uprawiania sportu

Sporty wodne takie jak aqua aerobik, pływanie, piłka wodna czy gimnastyka w wodzie wymagają zakupu odpowiedniego stroju kąpielowego. Czy modne stroje kąpielowe okażą się zatem dobrym wyborem? Gdzie szukać tego typu odzieży, by być z niej w końcowym efekcie zadowolonym?

 

Jeżeli chodzi o panów to nie mają oni z reguły żadnych problemów z wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego do uprawiania jakiegokolwiek sportu wodnego. Najczęściej są to po prostu slipy lub specjalne bokserki w formie kąpielowej. Jeżeli natomiast chodzi o panie to w ich przypadku wybór odpowiedniego stroju ma zdecydowanie większe znacznie. Na pewno nie warto decydować się tylko i wyłącznie na modne stroje kąpielowe.

 

 

Jeżeli chodzi o sporty wodne, to ważne jest zwrócenie uwagi na wiele innych szczegółów, które będą miały znaczenie podczas uprawiania sportów. Moda ma w tym wypadku drugorzędne znaczenie, choć nie można oczywiście powiedzieć, że nie jest ona ważna. Dla wielu pań istotne będzie połączenie tych dwóch elementów razem. Strój kąpielowy sportowy powinien przede wszystkim być na tyle wygodny, by nie krępował ruchów i nie wrzynał się w ciało.

 

Musi również skutecznie podtrzymywać biust, dlatego ważne są odpowiednie podszewki.

Najczęściej stroje kąpielowe sportowe to stroje jednoczęściowe, ponieważ właśnie takie są dla wielu kobiet najwygodniejsze. Znajdą się jednak i takie panie dla których to właśnie dwuczęściowe modne stroje kąpielowe okażą się najlepszym wyborem. Najważniejsze jest to, by wybrać strój dopasowany do konkretnego rodzaju sportu.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

September 15, 2016

jednoczęściowe stroje kąpieloweStrój jednoczęściowy jest zazwyczaj obcisły i noszony przez kobiety i dziewczyny podczas pływania w morzu lub w basenie lub podczas jakiejkolwiek aktywności w słońcu, np. do opalania.  Stroje jednoczęściowe dużo zasłaniają. Dlatego niektóre kobiety noszą go, ponieważ uważają, że jest on skromniejszy niż strój dwuczęściowy. Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe mają pewną wyraźną przewagę nad bikini. Od razu przyciągają wzrok i łatwiej jest w nich pływać. Są też wygodniejsze. Stroje kąpielowe mogą występować w różnych kolorach i wzorach. 

Dawno minęły czasy, kiedy strój jednoczęściowy oznaczał poważnego pływaka, awersję do słońca lub zakrywanie ciała. Projektanci słyszeli głos kobiet i zalali rynek stylami strojów kąpielowych, w których można się zakochać. Występują w wielu krojach i kolorach. I z powodzeniem mogą rywalizować ze strojami dwuczęściowymi. Warto dobrać strój kąpielowy idealnie dopasowany do twojej sylwetki, wtedy będziesz czuć się komfortowo i pięknie. Będziesz też bardziej pewna siebie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Wyjątkowy jest natomiast strój Monokini, który jest wykonany w jednym kawałku i ma usztywniane miseczki.  Dlatego jeśli chcesz się wyróżniać na plaży lub na basenie, wybierz właśnie strój Monokini. Strój monokini może mieć kolorowe wykończeniem, ręcznie szydełkowane. Ramiączka mogą być krzyżowane na karku. Może mieć też boczne wycięcia. Może być wykonany z poliester, nylonu lub elastanu. 

Powinniśmy go myć ręcznie. Jeśli masz mały biust, powinnaś znaleźć równowagę między mniejszą górą a nieco większymi biodrami. Jest to kluczowe w wyborze idealnego stroju. Strój wiązany z przodu i subtelny kolor może przyciągnąć spojrzenie i zrównoważyć szersze biodra. Dobry będzie również strój, odznaczający się głębokim dekoltem w szpic, który skupia uwagę na górnej części ciała. Strój z miseczkami push-up również przyciągnie uwagę do górnej części ciała. 

Tradycyjny strój kąpielowy przez lata zarezerwowany był dla sportu. Pozwalał bowiem na intensywny ruch i podkreślał naszą figurę, a także podtrzymywał biust, talię i pośladki. Jednak moda ewoluuje i możemy dziś zobaczyć różne stroje i wzory, które dają nam pewność siebie, seksapil. Możemy w nich też szybko pływać. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, które łatwo dostosowują się do naszej figury, są bardzo wytrzymałe i idealnie nadają się do ukrywania brzuszka i innych obszarów problemowych. Zostały zaprojektowane tak, by podkreślać i wspierać nasze kształty i kusić wszystkich mężczyzn. Są wykonane w trwałe i wytrzymałe, elastyczne tkaniny. Aktualnie na rynku znajduje się wiele modeli strojów kąpielowych, w różnych kolorach, wzorach i fasonach, wykonane są z różnych materiałów. Jeśli więc planujesz wyjazd na wakacje, na których chcesz się opalać, pływać i pięknie wyglądać, warto pomyśleć o stroju jednoczęściowym, który idealnie dopasuje się do Twojej figury.


 

 

Go Back

Comment